ENDÜSTRİYEL YAZILIMLAR

Üretim Yönetim Sistemleri MES
MES Nedir ?

Üretim yönetim sistemleri, üretim işlemlerini gerçekleştirmek, takip etmek ve raporlamak için geliştirilen yazılımlardır.

Hızlılık

MES, üretimde makine monitörleri, robot ve işçilerden 1-5 SANİYE aralıklarla tüm üretim verilerini alarak gerçek zamanlı
takip etmektedir.

Yüksek Üretkenlik

İşin duraklama sebeblerini, çalışan personeli, cihaz arıza kayıtlarını, üretim süreçlerini denetleyen ve raporlayan bu yazılım ile üretiminizin proaktif bir şekilde kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Proaktif

Yazılımda kullanılan Endüstri 4.0 teknolojileri ile izleme, değerlendirme, raporlama, bilgi alma, kontrol etme gibi işlemler gerçek zamanlı şekilde sağlanır. Bu yazılımlar ile IT karar destek sistemleri, kalite ve bakım faaliyetleri yönetilebilinir

Esneklik

GTS üretim yönetimi sistemleri sektöre göre olduğu gibi şirketin istediği formata uygun kişiselleşebilir yazılımlardır. Şirketin yapısına uygun mal, kaynak ve hizmet üretiminin saptanması için gerekli analizlerini sağlar.

Bütünleşik Üretim

Şirketinizin kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarına entegre edilebilir olması ile uygun maliyetli ve kaliteli bir şekilde müşteriye teslimata kadar olan zincirinin tamamlanması sağlanır. Ayrıca mobil entegrasyonlar ile üretimi anlık takip edebilir, rapor ve süreçlerden haberdar olabilirsiniz.