ENDÜSTRİYEL YAZILIMLAR

Yazılım ve Otomasyon Proje Hizmetleri
Proje Yönetim Hizmetleri

Şirketin proje faaliyetlerinin belirli bir hedefe ulaşırken, zaman, maliyet ve performans kısıtlamaları dahilinde kaynakların verimli kullanılmasını, planlanmasını sağlar.

İş Analiz Hizmetleri

İş Analizi , kurumların iş yapısını, iş kurallarını, iş süreçlerini çözümlemek, sorunlar ve fırsatlar için çözümler üretmek, çözümleri oluştururken çeşitli fonksiyonel birimler ile çalışarak, gerektiğinde bütünleştirici görev ve tekniklerin kullanıldığı sistemdir.

Teknik Tasarım Hizmetleri

Şirketlerin özel ihityaçlarına, miari ve yazılım yapısına uygun, doğruluk oranı yüksek, plan, çizim ve tasarım çözümler kapsamında talep edilen yazılım ürünlerinin mimari yapısını en uygun ve güncel platformları teknolojileri göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Web tabanlı ve çok katmanlı (multi-tier) mimarilerde Service-Oriented ve Object-Oriented yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşan kadromuz son teknoloji standartları kullanılarak günümüz şirket ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanarak özel yazılım geliştirme hizmetleri vermekteyiz.

Bakım Ve Destek Hizmetleri

Uzman ekibimiz ile sistem ve yazılım bakımları yapılır, performans analizleri ve yapay zeka uygulamamız ile öngörülerle yazılım ve üretimlerinizi verimliliğini arttıran iyileştirmeler sağlanır.

Eğitim Hizmetleri

Şirketinize özel yapılan yazılımlar için kullanım ve destek eğitimleri verilmektedir.